pdf

KATALOG PRODUKTŮ

přihlášení
E-mail:
heslo:
Produkty
ATAGOR A30.1
Izolování podzemních i nadzemních potrubních systémů, armatur a nepravidelných tvarů, bez nutnosti použití primeru. Vysoce plastická izolace s možností opakovaného použití.
ATAGOR B30.1
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, příruby apod.), z butylové hmoty Mastic MN (k izolaci armatur, t-kusů, ventilů atd.). Trvanlivý systém s vysoce výkonnou izolací, optimální na ocelové povrchy.
ATAGOR B30.2 MONOTAPE
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, límce apod.), armatur, t-kusů, ventilů atd., možnost aplikace  na asfaltovou izolaci. vysoce elastický, jednoduše použitelný, jednopáskový izolační systém.
ATAGOR B30.3 MONOTAPE
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, límce apod.), armatur, t-kusů, ventilů atd., z hmoty Mastic MN    – vnitřní vrstva z polypropylenu. Nejvyšší odolnost proti mechanickému poškození, silná vrstva polypropylenu.
ATAGOR B30.4 SERVIWRAP
Izolace ocelových povrchů podzemních potrubí, přechod PE-Ocel. Pro opravy asfaltové izolace na potrubí. Rychlá oprava asfaltové izolace.
ATAGOR B50.1
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, límce apod.), z butylové hmoty Altene MN, izolace armatur, použití v místech s vysokou podzemní vodou. Jednopáskový samovulkanizační systém.
ATAGOR C30.1
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, límce apod.), z butylové hmoty Altene MN k izolaci armatur, pro opravy i renovace. Universálně použitelný systém, samovulkanizační.
ATAGOR C30.2
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, límce apod.), z butylové hmoty Altene MN, izolace armatur, k ručnímu použití nebo s využitím strojku. Velmi tuhá, vysoce odolná proti mechanickému poškození.
ATAGOR C50.1
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, límce apod.), z butylové hmoty Altene MN, izolace armatur, použití v místech s vysokou podzemní vodou. Odolný, velmi silný systém, samovulkanizační.
ATAGOR C50.2 AVANT
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, límce apod.), armatur, použití v těžkých podmínkách, v místech s vysokou podzemní vodou a speciálně také v zimních podmínkách. Nejdokonalejší protikorozní ochrana, odolná a elastická izolace.
ATAGOR UV
Izolace přímých potrubních úseků, spojů (sváry, límce apod.), vhodné pro použití na asfaltovou izolaci. Velmi vysoká odolnost proti UV záření.