pdf

KATALOG PRODUKTŮ

přihlášení
E-mail:
heslo:
Produkty
Smršťovací materiály se samostatným uzavíracím páskem CLW nebo CLH
Smršťovací materiály jsou využívány jako protikorozní ochrana pro svařované potrubí s účelem zabezpečení spojení, pro velké průměry potrubí a opravy tovární izolace (WLO, WLOX, GTS-65, GTS-65+nátěr), přípojek přírub, závitů (WLOX). Dvouvrstvý ochranný systém: (1. termoplastické antikorozní lepidlo, 2. teplem smrštitelný síťovaný polyethylen ) nebo Třívrstvý ochranný systém: (1. epoxidový podkladový náter, 2. termoplastické antikorozní lepidlo, 3. síťovaný smršťovací polyethylen).
Smršťovací materiály s tovární instalaci tepelného uzavření pomocí pásky
Smršťovací materiály jsou využívány jako protikorozní ochrana pro svařované potrubí s účelem zabezpečení spojení, pro velké průměry potrubí a opravy tovární izolace (KLO, KLOX, GTS-65, GTS-65+nátěr), přípojek přírub, závitů (KLOX). Dvouvrstvý ochranný systém: (1. termoplastické antikorozní lepidlo, 2. teplem smrštitelný síťovaný polyethylen) nebo Třívrstvý ochranný systém: (1. epoxidový podkladový náter, 2. termoplastické antikorozní lepidlo, 3. síťovaný smršťovací polyethylen).
Smršťovací tuby
Smršťovací materiály jsou využívány jako protikorozní ochrana pro svařované potrubí s účelem zabezpečení spojení, šroubů, přírub, uzamknutí ochranných trubek a stínění (PLA, PMA) . Dvouvrstvý ochranný systém: (1. termoplastické antikorozní lepidlo, 2. teplem smrštitelný síťovaný polyethylen)
Páskové materiály
Smršťovací pásky HCA jsou využívaný jako protikorozní ochrana. Doporučeno pro antikorozní zabezpečení potrubních komponent jako jsou kolena, poklopy, tvarovky, nepravidelné profily, rovné řezy a pro opravy poškozených izolací Dvouvrstvý ochranný systém: (1. termoplastické  antikorozní lepidlo, 2. teplem smrštitelný síťovaný polyethylen).
Materiály na opravy
Materiály na opravy jsou využívány pro zabezpečení protikorozní ochrany. Používají se na opravu poškozených izolací nebo tam, kde došlo k úbytku izolačního materiálu. Jednovrstvý ochranný systém: (vyplňující a lepící  MS), Dvouvrstvý ochranný systém: (1. plníci materiál MF, 2. opravná záplata) nebo Třívrstvý ochranný systém: (1. dvousložkový epoxidový nátěr, 2. plnící materilál MF, 3. opravná záplata).
Systém TBK-XL 65
Smršťovací materiály a rukávy pro zabezpečení výkonu protikorozní ochrany v oblasti sváry a spojení potrubí. Unikatní adhezivní technologie umožňuje pracovat s nižšími teplotami pro předehřívání a zajišťuje vynikající přilnavost k PE, PP i FBE. Poskytuje zvýšenou ochranu vůči silám, které působí na ukládání do země. Čtyřvrstvý ochranný systém: (1. epoxidovy podkladový nátěr, 2. termoplastické antikorozní lepidlo, 3. síťovaný smršťovací polyethylen, 4. ochraná “plášt” ze sklených vláken).
Systém GTS-PP-100
Jednotný bezpečnostní systém s integrovanými připojitelnými uzávěrkami. Používá se na polypropylenové izolace potrubí pracující při vysokých teplotách. Systém poskytuje vynikající přilnavost a protikorozní ochranu všem polipropylenem chráněným potrubím pracujících za vysoké provozní teploty do 100°C (pro uložení v zemi do 80°C). Dvouvrstvý ochranný systém: (1. protikorozní a plnící vrstva - lepidlo, 2. síťovaný polypropylen - podklad).