pdf

KATALOG PRODUKTŮ

přihlášení
E-mail:
heslo:
Produkty
CANUSA CSC-X Joint Casing System
Canusa CSC-X je zcela síťovaný systém nazývaný také jako “bydlení”. To zaručuje velmi účinné těsnění a ochranu na přeizolovaném potrubí. Systém se skládá ze síťovaného polyetylénu (HDPE) s vysokou hustotou. Vnější smršťovací vrstva slouží jako ochrana s vysokou pevností  a přilnavostí,  slouží jako první vrstva s pěnou  a jejim úkolem je zajistit účinnou a dlouhodobou ochranu izolovaného připojení.
CANUSA CSC SuperCase
Canusa SuperCase CSC vysoce kvalitní systém, který slouží k utěsnění. Je smršťovací rukáv, navržený jako ochrana již předizolovaného potrubí. Síťovaná struktura spolu s vysokou hustotou vrstvy mající vysokou kvalitu a přilnavost. Systém je navržen tak, aby se jeho hrana přizpůsobila a zmenšila podle Vašich potřeb, tedy, aby pasovala na rozměry potrubí.
CANUSA Superseal
Canusa SupersealTM je systém pásek a bandáží teplem smrštitelných pro utěsnění spojů a koncovek v teplárenství. Systém navržený speciálně pro potrubí a jejich izolaci z polyetylénu s vysokou hustotou. Funguje v oblastech a místech s přetrvávajícím tlakem a pohyby půdy. Pásky SupersealTM jsou nedílnou součastí systému a slouží k utěsnění hran koncovek v teplárenství. Dostupná v různých kombinacích, jako páska s uzavíratelnou koncovkou - páskou a jako pásky s komplexním uzavíráním.
CANUSA CSS SuperStop
Canusa SuperStop CSS je spolehlivý, vysoce jakostní systém, který se používá k utěsnění a doizolaci koncovek a koncových částí potrubí. Materiál je k dispozici v mnoha velikostech a proto může být vhodně použit v rámci kombinace utěsnění kombinace potrubí a jejího obvodu. Je to teplem smrštitelný polymer speciálně určen pro vysoké teploty a adaptuje se na koncove části a spoje.
CANUSA TubularStop PLX
Canusa TubularStop PLX je spolehlivý, vysoce jakostní systmém, který se používá k utěsnění a doizolaci koncovek a koncových častí potrubí. Toto je poslední smršťovací těsnění, speciálně vyvinutý polymer, který je používán v kombinaci s lepicí páskou o vysoké teplotě. Materiál je k dispozici v mnoha velikostech a proto může být vhodně použit v rámci kombinace utěsnění kombinace potrubí a jeho obvodu.