pdf

KATALOG PRODUKTŮ

přihlášení
E-mail:
heslo:
Produkty
Systém SynthoGlass
Syntho Glass® je patentovaný materiál zhotovený z předbežně impregnovaného skleněného vlákna, k jehož aktivací dochází při kontaktu s mořskou nebo sladkou vodou.  Systém Syntho Glass® je všetstranné řešení pro průmyslové instalace, kde rychlé provedení opravy je velmi podstatné.
Systém SynthoGlass XT
Syntho Glass® XT je kompozitní materiál pro opravy a zpevnění potrubí oslabeného vevnitř a také zevnitř korozními faktory, bez nutnosti jejich nákladného a časové náročného vyřazování z provozu. Předbežně impregnovaný materiál vyhotovený z obousměrně uspořádaného skleněného vlákna.  K aktivací dochází kontaktem s mořskou nebo sladkou vodou těsně před samotnou instalaci - nadzemní nebo podvodní. Systém shodný s ASME PCC-2 a také ISO/TS 24817.
Systém SynthoGlass UP
Sada pro opravy instalací pod tlakem do 5 bar. Sada Syntho Glass® UP bola navržena pro provádění oprav na tlakových instalacích zhotovených z mědi, oceli, nerezavějící oceli, PVC, GRP, kameniny, pryže a jiných. Kombinace originálního Syntho Glass® s chemickou odolností epoxidového tmelu Syntho Steel® a také kaučukovou těsnicí páskou poskytla možnost provedení pružných oprav nepravidelných tvarů, spojení, spinačů, kolínek, tvarovek T a otvorů.
Systém SynthoGlass NP
Sada Syntho Glass® NP bola navržena pro provádění oprav na beztlakových instalacích zhotovených z mědi, oceli, nerezavějící oceli, PVC, GRP, kameniny, pryže a jiných. Po provedení opravy a zpevnění materiálu instalace může opětovně pracovat pod tlakem (max. 20 bar). Kombinace originálního Syntho Glass® s chemickou odolností epoxidového tmelu Syntho Steel® a také kaučukovou těsnicí latí poskytla možnost provedení pružných oprav nepravidelných tvarů, spojení, spinačů, kolínek, tvarovek T a otvorů.
Systém Syntho-Glass24
Řešení pro opravy průmyslových instalací. Syntho-Glass®24 je složen ze silných, předbežně impregnovaných skleněných vláken, které po zpevnění tvoří štít absorbující energii. Tento systém zaručuje výjimečnou mechanickou ochranu a odolnost proti dynamickému zatížení (pevnost v rázu). Může být používaný na podvodním, podzemním a nadzemním potrubí.
TRIDENT SEAL
Opravárenská sada pro instalace zemního plynu do tlaku 5 bar TRIDENT SEAL® je oprávarenská sada pro odstraňovaní výtoků na aktivní distribuční síti plynu do tlaku 5 bar. Lze jej použivat na ocelových, měděných PVC a jiných trubkách. Výrobek był speciálně navržen pro plynové odvětví, nevstupuje do žádných interakcí s uhlovodíky metanu. Zaručuje rychlou opravu jedním instalatérem bez nutnosti uzavírání průtoku plynu.
VIPER-SKIN
Systém zpevňujícího kompozitu z uhlíkových vláken Viper-Skin™ je první materiál s uhlíkovým vláknem impregnovaným polyuretanovou pryskyřici, která spojuje jeho výdrž a tuhost se snadností nanášení nasáknutého obinadla. Řešení Viper-Skin™ se přizpůsobuje různým tvarům, spárám, nepravidelným geometriím. Vlastnosti zpevňování materiálu umožňují instalaci pod vodou nebo za nepříznivých povětrnostních podmínek jako déšť, velká vlhkost nebo teplota pod rosným bodem.
Syntho Sleeve
Vnější membrána pro horizontální převrtání Systém Syntho SleeveTM Outer Wrap bol navržen pro ochranu svařovaných spojů během řizených převrtání a protlačovaní způsobujících napětí, otěru a také poškození vrstvy izolace. Syntho SleeveTM zaišťuje mechanickou ochranu samotné protikorozní ochrany bez ohledu na to, zda se jedná o epoxidový povlak, termosmršťovací pásku, klasický navíjecí systém, nebo viskoelsatický materiál.
Syntho Subsea Epoxy
Epoxidová těsnící a výplňová hmota Syntho GlassTM Epoxy je dvojsložková epoxidová hmota zpevňovaná Kevlarem®, používaná                     k utěsnení a opravám výtoku z potrubí. Je také povlakem, který tvoří vhodnou ochranu proti korozi a také erozi pobřežních a záplavových oblastí. Tento systém je ideální pro těsnění, záplatování a také izolování širokého spektra materiálů, jako je ocel, beton, dřevo, hliník a skleněné vlákno.
Syntho Subsea LV Epoxy
Epoxidová těsnící a výplňová hmota Syntho GlassTM LV Epoxy je výjimečná směs tekutého epoxidu, polymerů a alifatických polyaminů, které jsou tvrdidlem a mají schpnost vytlačit vodu z mokrých povrchů. Pro bezpečnost uživatele a také zajištění maximálních technických parametrů vzorec hmoty neobsahuje rozpouštědla.
Syntho Poxy HC
Dvousložková epoxidová hmota Syntho-Poxy HC jedvousložková epoxidová hmota, která se velmi rychle zpevňuje při pokojové teplotě. Díky vysoké odolnosti proti otlačení je ideální pro opravy důlků na opravy povrchu oceli podrobované vysokým tlakům.
Syntho Steel
Dvousložkový, zpevňující epoxidový tmel Syntho-Steel™ je dvousložkový epoxidový tmel pro zpevňování kovových, kamenných, dřevených, keramických, skleněných a plastových struktur.  Syntho-Steel™ neobsahuje rozpouštědla, není toxický a také se snadno používá. Na rozdíl od tekutých epoxidů Syntho-Steel nestéká a může být nanášen na mokré povrchy. Materiál má hygienický atest pro kontakt z pitnou vodou.