pdf

KATALOG PRODUKTŮ

přihlášení
E-mail:
heslo:
Produkty
LeakPEN
Lokalizace výtoků je jednoduchá! Mobilní zařízení s unikátními měřícími vlastnostmi k akustickému zjišťování v terénu výtoků na potrubí pod tlakem. Armatura, hydranty, domácí přípojky mohou být zkontrolovány jednoduchým způsobem v průběhu údržbářských prací a inspekcí, odečtů vodoměrů nebo během lokalizace výtoků v terénu. LeakPEN je celosvětově známé jako velice efektivní kontrolní zařízení. LeakPEN je součástí základního vybavení profesionálů lokalizujících výtoky vody.
LOG1A
Vysoce kvalitní technologie pro profesionální lokalizování výtoků! Mobilní mikrofon pro armaturu a také zemní adaptaci s unikátní měřící charakteristickou pro akustické zjišťování výtoků na vodovodním potrubí pod tlakem. Mikrofon LOG1A nabízí možnost provádění měření hluku na armaturách, hydrantech, dmácích přípojkách atd. a také provádění měření hluku v půde v různých druzích terénu. LOG1A je spolehlivá jednotka sloužící ke vstupní lokalizaci poškození. Je základním vybavením každého technika zjišťujícího výtoky.
LOG3000
Technologie korelace vysoké citlivosti! LOG3000 spolu s notebookem představuje  přenosný korelátor nejnovější generace s dokonalou měřící charakteristikou pro precizní akustickou lokalizaci výtoků na potrubí pod tlakem. LOG3000 lze využit jako podporu při vstupní lokalizaci výtoků nebo k preventivní kontrole úseků potrubí. Nabízí možnost lokalizace a vstupního měření nehlásených nebo nezákonných přípojek. Korelátor LOG3000 spolu s notebookem představuje profesionální pracovní nástroj. Je důležitým prvkem pro přesnou lokalizaci výtoků na potrubí.
Ortomat
Omezení ztrát vody! Ortomat je investice, která pomáhá šetřit dvěma způsoby: Pokud můžete zjistit výtok, náklady na opravu mohou být nižší. Včasné zjištění  a okamžitá lokalizace výtoků mohou předcházet škodám způsobeným vodou, které mohou stát mnohem více, něž kompletní systém Ortomat. Zjištění výtoku dovoluje ušetřit na ztrátách vody. Malé skryté výtoky mohou zapříčnit neuvěřitelné ztráty vody. Na potrubí s tlakem 3 bar výtok o průmeru 8mm vede k ročním ztrátám 25 tis. m3 vody, a při 10 barech ztráty mohou činit až  do 52 tis. m3 ročně!
Ortomat-MT Universal
Univerzální proces dohledu s autonomním přenosem údajů!   Ortomat-MT Universal doplňuje registrátor hlasu Ortomat-MT. Poskytuje možnost nezávislých měření s neomezenými možnostmi použití. Lze k němu připojit většinu čidel dostupných na trhu. Vyžaduje pouze výstup signálu 4-20mA nebo 0-2V. Zařízení umožňuje monitorovat: teplotu, tlak, průtok pro řízení DMA a také úroveň nádrže, bazénu atd.   Měřené údaje jsou zaznamenáváný, monitorovány a periodicky přenášeny prostřednictvím GPRS na server FTP.
Ortomat-MT
Podstatné omezení ztrát vody! Ortomat-MT je investice přinášející významné úspory. Díki využití nejnovějších technologií a také různých měřících metod, systém monitorování těsnosti Ortomat-MT nabízí možnost okamžitého zjišťování útoků. Vodní trubky, které jsou podrobeny stálému tlaku, mohou být kontrolovány nebo monitorovány z hlediska výtoků ve stálém nebo časovém režimu. Systém Ortomat-MT poskytuje jednoduché, ale zároveň velmi věcné informace.
Ortomat-LC
Způsob na úspory dodávek vody! Ortomat-LC je mobilní nebo stacionární zařízení sloužící pro monitorování výtoků na potrubí. Za účelem zajištění stálého monitorování těsnosti, logery Ortomat-LC jsou instalovány na vodovodní sítí (přenosové potrubí, distribuční síť). Obě struktury jsou komplexně monitorovány pro zjištění hluku výtoku. Místa, ve kterých se vyskytuje výtok, jsou okamžitě zjištěny a uchovávány v paměti za účelem jejich odeslání kontrolérovi, nebo přenosu přímo do počitače. Podle režimu práce, systém Ortomat zajišťuje životnost baterie až 10 let.
GASENA 5
Lokalizace nejmenších výtoků plynu! Díky své kompaktní konstrukci, malé hmotnosti a také ergonomice GASENA 5 je ideální přenosné zařízení usnadňující každý pracovní den. V nejkratší možné době GASENA 5 zjišťuje nejmenší výtoky plynu v uzavřených prostorech a také v dolech. Měření na povrchu umožňuje lokalizovat netěsnosti v celé podzemní plynové a vodovodní infrastruktuře. Široký rozsah doplňujícího vybavení dovoluje přesné a velmi rychlé vyhledávání bodových výtoků.